18.5 C
Tirana

Aksident automobilistik ne Lezhe, nje grua plagoset rende

VENDI

Dy mjete janë përplasur kokë më kokë mes tyre, e për pasojë është plagosur rëndë një grua.
E plagosura është dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës.
Ende nuk dihen detaje në lidhje me indentitetin e të plagosurës.
Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

- Advertisement -

TE FUNDIT