Hygerta Sako i kthehet keq komentueses.

Moderatorja Hygerta Sako është shumë aktive në rrjete sociale ku publikon vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo ka publikuar në profilin e saj një foto me kapuç dhe është përplasur me një ndjekëse e cila i ka kërkuar të bëjë foto pa filtra.

PUBLICITET

PUBLICITET