12.5 C
Tirana

Një zjarr i madh përfshin pallatin 13 katësh, forca të shumta policie dhe zjarrëfikës në vendngjarje…

VENDI

jë shpërthim i madh zjarri ka ndodhur ditën e sotme në një pallat 13-katësh në Bulevardin “Zogu i Parë”.

 

Banorët e pallatit kanë dalë jashtë, ndërsa në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie e zjarrfikëse, të cilat po punojnë për shuarjen e flakëve.

 

Aktualisht nuk dihet ende nëse ka pa persona të lënduar.

 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT