15.5 C
Tirana

Luana u bë nostalgjike dhe i tregoi të gjithëve si dukej 5 vite më parë tek një nga emisionet e saj

VENDI

Koha fluturon pa u ndjerë ndonjëherë dhe kështu ka ndodhur edhe për Luanën që me një video të 6 viteve më parë ka kujtuar si dukej teksa drejtonte “Dueli i heshtur”. “Sa shpejt kalojnë vitet. Një nga emisionet e mia ‘Duel i heshtur’ 5 vite më parë”, ka shkruar Luana.

Që nga formatet që ka drejtuar që përgjithësisht kanë pasur në fokus argëtimin e teleshikuesve me lojëra, e deri tek format e saj fizike e pamja që duket se ka qenë gjithmonë duke u përmirësuar, duket se Luana është rritur njësoj me çdo projekt që ka prekur.

Duke llogaritur progresionin në rritje, na mbetet vetëm të presim për të parë se ku e si do të jetë Luana pas 5 vitesh të tjera./revistawho.com

- Advertisement -

TE FUNDIT