16 C
Tirana

img_6874

img_6874-2
img_6982

TE FUNDIT

ME TE KLIKUARA

POLITIKA NGUSHËLLON PËR HUMBJEN E HAXHI FEJZI ZAGANJORIT

0
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka dhënë një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të Sheh Haxhi Fejzi Zaganjorit në moshën 76-vjeçare. Kreu...

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë: 50.000 doza të tjera brenda 10 ditëve

0
Kryeministri Rama ka ndarë lajmin e mirë për ardhjen e 50.000 mijë dozave të tjera vaksinash kundër Covid 19. “Sapo kemi arritur marrëveshjen për...

“Ne mund ta bejme Shqiperine…” Tom Doshi uron festen e pashkeve

0
Deputeti dhe kryetari i partise Sicialdemokrate Tom Doshi me ane te nje postimi ne rrjetet sociale ka uruar festen e Pashkeve te gjithe besimtareve...

NJË TJETËR PREMTIM NGA TOM DOSHI, GJITHMONË DO JEMI TE HAPUR PËR PROBLEMET E...

0
Banoret e Barbullushit, pjese e njësisë administrative Bushat bashkia e Vaut te Dejës, kane mirëpritur sot deputetin e partisë social demokrate Tom Doshi. I shoqëruar...

Dr. Serena Hoxha tregon arsyet pse ju bashkua familjes së madhe PSD

0
Kandidatja e Partisë SocialDemokrate , Dr. Serena Hoxha tregon arsyet pse ju bashkua familjes së madhe PSD të udhëhequr nga Z. Tom Doshi. Dr. Serena...