18.5 C
Tirana

Ermali dhe Ariana bëhen prindër për herë të katërt, publikohet FOTO e vogëlushes

VENDI

Ariana dhe Ermal Fejzullahu janë bërë mbrëmjen e djeshme prindër për herë të katërt.  Lajmin e bukur e ka bërë të ditur Ermali me foton e fundit të postuar në Instagram.

 

Me anë të këtij postimi, Ermali na ka treguar portretin e vogëlushes dhe ka zbuluar emrin që i kanë vendosur.

 

Vogëlushja shfaqet e rrethuar nga dy motrat dhe vëllai. Çifti i ka vendosur vajzës emrin Ana.

- Advertisement -

TE FUNDIT