21.5 C
Tirana

Do i vendosje emrin e ishit fëmijës? Habit Florjan Binaj: Nga gjithë ato emra që ka në botë? Jo, jo!

VENDI

I ftuar në në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, aktori Florian Binaj dhe të ftuarit e tjerë janë pyetur nëse mund t’i vendosnin fëmijës së tyre emrin e ish-të dashurës apo të dashurit.

 

Për pyetjen është përgjigjur aktori Florian Binaj, i cili është shprehur kategorikisht kundër një vendimi të tillë.

 

PJESË NGA BISEDA:

BIETA SULO: Tani të shohim deri ku mund të shkojë guximi juaj për të vendosur emra, do guxoja ti vendosja emrin e ishit të dashurit apo të dashurës.

 

Florian Binaj: Nga gjithë ato emra që ka në botë? I bie që nuk je shkëputur dot nga e shkuara. Jo, jo! Këtu jo.

- Advertisement -

TE FUNDIT