25.5 C
Tirana

Zjarr në një lokal pranë Sahatit në Tiranë

VENDI

Një kioskë që ndodhet pranë Bashkisë së Tiranës është përfshirë nga flakët këtë të enjte.

Inrormacionet paraprake bëjnë me dije se flakët e zjarrit kanë përfshirë një kioskë në qendër të Tiranës, afër ‘Sahatit’, ku fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar. Ndërsa dyshohet për një zjarrvënie të qëllimshme

Ndërkohë në vendin e ngjarjes ndodhen zjarrfikëset dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

- Advertisement -

TE FUNDIT