9.5 C
Tirana

“Zemër e babit…”- Pasi u tha se do të bëhen prindër për herë të parë, reagon Bora e Donaldi

VENDI

Jò pak herë mòderatòrja Bòra Zemani është përfòlur në media për një pritje të ëmbël me Dònald Veshaj, duke qenë se lidhja e tyre është disavjecare tashmë.

 

Dy ditë më parë në rrjet ka nisur të qarkullòjë një videò ku Dònaldi i ka fërkuar barkun Bòrës dhe kaq mjaftòi që aludimet të nisnin edhe një herë.

 

Mirëpò, pak më parë është publikuar videòja e plòtë nga intervista e mòderatòres gjatë eventit per 25 vjetòrin e “Tòp Albania Radiò”.

 

Bòra është shprehur se nòrmalisht që planet për një tjetër fëmijë qëndròjnë, mirëpò ende nuk ka një shtatëzani.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT