17.5 C
Tirana

Ze Maria ‘fluturon’ nga fitorja me Vllazninë

VENDI

Mjaft i lumtur për fitoren në takimin e parë të Kupës, ndaj Vllaznisë, është shfaqur edhe trajneri i Tiranës, Ze Maria.
Braziliani është shprehur i kënaqur jo vetëm me rezultatin, por edhe me angazhimin e skuadrës në fushë, ndërsa theksoi se bardheblutë do të kërkojnë të fitojnë edhe takimin e kthimit në Shkodër.
Kishim përballë Vllazninë, një skuadër që luan në Superiore, por ne jemi Tirana dhe do të luajmë gjithmonë për të fituar. Sot treguam një shpirt të lartë gare dhe arritëm të fitojmë 2-0, që besoj se është një rezultat i favorshëm për t’u kualifikuar, por edhe në Shkodër ne do të shkojmë për të fituar sërish”, tha trajneri i bardhebluve.

- Advertisement -

TE FUNDIT