25.5 C
Tirana

“Zë be për fëmijën që do votosh PS-në”, Çollaku bën denoncimin e fortë: Doktoresha i tha babait që nuk ia prekte me dorë fëmijën e sëmurë

VENDI

Fituesi për deputet në qarkun e Dibrës Kreshnik Çollaku për PD në një intervistë për ‘FaxNews’ ka denoncuar rastin e një babai i cili kishte një fëmijë me sëmundje kronike dhe është kërcënuar nga doktoresha e zonës se në rast se nuk i jep votën Partisë Socialiste nuk do të prekë me dorë fëmijën.

 

Çollaku shprehet se ngjarja ka ndodhur në Klos dhe tashmë ai person është beteja e jetës për të, pasi sipas tij nuk meriton të jetë në atë post.

 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT