20.5 C
Tirana

Zbulohet sekreti i produksionit, ja sa ditë do të qëndrojë Sabiani brenda

VENDI

Tashmë është zbuluar sekreti i produksionit të Big Brother VIP Albania, mësohet se sa ditë do të qëndrojë Sabiani brenda shtëpisë. Hyrja e Sabianit në shtëpinë e Big Brother Vip ishte një surprizë e papritur.

 

Por, në rrjet po qarkullon një teori se Sabiani ka hyrë në shtëpi për vetëm tre ditë. Kjo sepse ai ka një koncert më 9 mars dhe në Internet është shpërndarë posteri. Nëse koncerti do ishte anuluar, atëherë do ishin njoftuar edhe njerëzit, gjë që nuk ka ndodhur.

- Advertisement -

TE FUNDIT