18 C
Tirana

Zaimina provokon, veshur e gjitha me të kuqe (Foto)

VENDI

E larguar shumë kohë nga bota e muzikës ajo tani është një ndër sipërmarrëset më të mëdha në vend. Ka veshur një fustan të kuq. Por Zaimina Vasjari është kujdesur që të duket tepër seksi me këtë veshje.

Ajo në pah ka vënë gjoksin dhe këmbët e gjata. Kështu Zaimia e dëshmoi se është mami më seksi në estradën shqiptare. Ajo vazhdimisht prezanton kolekisonet e reja të fustaneve në profilin e saj.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT