16.5 C
Tirana

Ylli i “Spice Girls” i thotë “PO” partnerit pas 20 vitesh, publikon foto nga ceremonia sekrete

VENDI

Emma Bunton ka zbuluar se është martuar në fshehtësi të plotë me partnerin e saj, Jade Jones. Këngëtarja e “Spice Girls” ndau lajmin e bukur në rrjete sociale duke postuar një foto ku shihej e veshur me një fustan të bardhë të shkurtër teksa pozonte krah bashkëshortit.

 

Urime! Emma Bunton ka zbuluar se ajo është martuar fshehurazi bukuroshen e saj afatgjatë Jade Jones

 

Emma dhe Jade janë bashkë prej më shumë se 20 vitesh dhe ylli i grupit të famshëm njoftoi fejesën në vitin 2011. Ata kanë dy djem, Beau, 13 vjeç dhe Tate, 10 vjeç. Gjatë një interviste të dhënë më parë, këngëtarja pati konfirmuar dasmën private.

 

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT