20.5 C
Tirana

Xhensila bën ndryshimin e papritur, ikën flokët e gjatë (Foto)

VENDI

Vetëm para disa ditësh këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ndryshoi ngjyrën e flokëve duke i lyer në të zezë. Mirëpo ndryshimet në look nuk mbarojnë këtu.

Me anë të një fotoje të publikuar së fundmi në profilin e saj të Instagramit Xhensila ka zbuluar modelin e ri të flokëve.

Ajo i ka prerë deri te supet dhe duket kaq ndryshe. Në foton në fjalë këngëtarja është kthyer në profil dhe krah saj është i shoqi Besi.

Fansat e kanë komplimentuar Xhesikën për look e ri dhe mezi pres të tjera foto.

- Advertisement -

TE FUNDIT