5.5 C
Tirana

Xhemi Shehu e lë ‘Top Channel’ për televizionin e njohur, ja ku do e shohim tani e tutje

VENDI

Moderatorja e njohur prej disa kohësh ishte e shkëputur nga ekrani duke mos marrë përsipër asnjë projekt televiziv. Por, para disa javësh ajo u rikthye në një emision humori së bashku me Salsano Rrapin me titull “Qesh mirë i fundit”.

 

Megjithatë ka zëra se ajo mund të marrë përsipër një spektakël në televizionin Klan. “Është e vërtetë që do prezantosh një spektakël të madh në Klan në shtator”– e pyet dikush Xhemin, e cila nuk ka dhënë përgjigje por ka publikuar një video duke ecuar, gjë është është nënkuptuar si jo.

 

Xhemi tha pak kohë më parë në një intervistë se do e shohim vetëm në Top Channel dhe nuk do prezantojë në asnjë ekran tjetër. Sa i përket emisionit të preferuar që ka moderuar Xhemi veçoi “Portokalli”.Po ashtu ajo është pyetur edhe për “Big Brother VIP” dhe se cili ka qenë personazhi i saj i preferuar.

 

“Më pëlqen koha e folje”- shkruan ajo me ironi duke mos dhënë asnjë emër. Teksa pyetjes se me kë do donte të bëhej pjesë e formatit, ajo iu përgjigj: “Po të futesha në një jetë tjetër me Salsano Rrapin”.

- Advertisement -

TE FUNDIT