24.5 C
Tirana

Xhemi i nxjerr Arbanës të gjitha fotot që i ka dërguar në Whatsapp, shkak bëhet …

VENDI

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani feston sot ditëlindjen e 38-të.Ajo ka marrë shumë urime, por më i veçanti ka qenë ai i mikeshës së saj më të mirë Xhemi Shehu.

Arbana zgjodhi ta ndante me ndjekësit urimin epik të shoqes, që kishte mbledhur të gjitha fotot që moderatorja i kishte dërguar në Whatsapp.

Madje Xhemi i kishte shoqëruar gjithashtu me komentet e saj, duke shkaktuar shumë të qeshura.

Në fund të videos vihet rë që moderatorja i thotë Arbanës që e ka shumë xhan dhe ia bën zemrën mal me këtë urim kaq funny dhe të pazakontë.

- Advertisement -

TE FUNDIT