20.5 C
Tirana

Vllaznia zhgënjen sërish. Mundet 1-4 nga Skënderbeu

VENDI

Vllaznia peson nje tjeter humbje. Kete here ndaj Skenderbeut. Madje kete here edhe me te thelle, 1-4.
Gjithçka eshte permbysur ne pjesen e dyte sepse e para perfundoi ne barazim 1-1 pas golave te Berishes dhe Vangjelit.
Ne minuten e 61-te akordohet nje 11-metersh per korçaret. Lilaj eshte i sakte duke shenuar dhe kaluar ne avantazh miqte.
Nderkohe gjithçka do te mbyllej pas golit te trete qe shenohet ne minuten e 75-te nga Muzaka.
Por nuk do te mbyllej ketu. Tre minuta para fundit, Xhejms shenon edhe golin e katert dhe te fundit te ndeshjes qe mbyllet kesisoj 1-4 ne favor te miqve.

- Advertisement -

TE FUNDIT