31.5 C
Tirana

Vllaznia vjen me një lajm të rëndësishëm para sfidës me Lushnjën

VENDI

Në opinionin sportiv shkodran ndeshja me Lushnjën mund të konsiderohet e lehtë por kurrsesi nuk konsiderohet e tillë, në rradhët e drejtuesve të klubit dhe tek stafi teknik.
Këtë e tregon më së miri fakti që ajo do të grumbullohet sërish dy ditë para kësaj sfide.
Për këtë arsye, ekipi menjëherë pas stërvitjes të pasdites të së enjtes, është nisur për në grumbullim.
Një gjë e tillë tregon më së miri vlerësimin që stafi teknik dhe drejtuesit e klubit po i bëjnë këtij takimi.
Në pamje të parë, konsiderohet një ndeshje e lehtë. Të paktën kjo ide ekziston në rradhët e tifozëve megjithatë tek Vllaznia nuk e kanë marrë të tillë.
Trajneri Gjoka pritet të hedhë në fushën e lojës formacionin e saj më të mirë për këtë sfidë.
www.shkodrasport.com

- Advertisement -

TE FUNDIT