20.5 C
Tirana

“Vjen krushka në shtëpi dhe më thotë një fjalë që nuk mund të thuhet”

VENDI

Programi “Historia ime”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e vështirë të Vangjeli Kondakçiut. Në vitin 2015, djali i saj u nda nga jeta si pasojë e një sëmundjeje. Ai ishte i martuar dhe kishte një vajzë.

 

Vangjeli rrëfeu në studio se nusja e saj kishte lindur edhe dy fëmijë të tjerë para vajzës, por ata nuk mundën të jetonin.

 

Pas vd.ekjes së djalit, nusja qëndroi së bashku me vajzën në shtëpinë e tyre për 11 muaj. Më pas si pasojë e një problemi që lindi, Vangjeli tregon se me krushkën vendosën që nusja e saj të shkonte në shtëpinë e vet, ndërsa për mbesën të kujdesej ajo.

 

Mamaja do ta takonte vajzën në fundjavë dhe kjo zgjidhje u vendos sepse nusja e saj kishte probleme të shëndetit mendor.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT