24.5 C
Tirana

Vijojne largimet ne politiken shqiptare. Ja kush kryetar partie ka dhene doreheqjen kesaj rradhe…

VENDI

Astrit Patozi është dorëhequr nga kryesimi i Bindjes Demokratike, partisë të cilën ai e krijoi dy vite më parë gjatë periudhës së zgjedhjeve lokale.

Lajmin e ka konfirmuar vetë Patozi përmes një mesazhi të gjatë në facebook, ku teksa thekson se me dorëheqjen e tij merr përgjegjësitë e rezultatit, bën me dije gjithashtu se do të vijojë të mbetet një mbështetës i palodhur i kësaj force politike.

Patozi falenderon mbështetësit dhe bashkëpunëtorët për fushatën dinjitoze mes nje polarizimi ekstrem të jetës politike në vend.

- Advertisement -

TE FUNDIT