15.5 C
Tirana

Vidhte shtepitë, arrestohet hajduti në Shkoder

VENDI

Një 29 vjeçar nga Bushati i Vaut të Dejës është arrestuar pasi akuzohet për vjedhjen e një banese në lagjen “Naim Gjylbegu” Shkodër.
Policia informoi sot për arrestimin e D.H. më 24 dhjetor 2017.
“Ndalimi i tij u bë pasi në bashkëpunim me shtetasit L. S. 29 vjeç, banues në lagjen “Perash” Shkodër dhe A. N. 27 vjeç, kanë vjedhur banesën e shtetasit A. M. 44 vjeç, banues në lagjen “Naim Gjylbegu” Shkodër.”
Materialet iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për veprën penale të “Vjedhje e kryer në bashkëpunim”

- Advertisement -

TE FUNDIT