18.5 C
Tirana

(Video) Qetësori i tha Jorit fjalët e pista të gjuhës shqipe, ajo pyet Keisin: Ma thuaj ça është p…

VENDI

Jori Delli, modelja bukuroshe është lindur dhe rritur në Itali. Ajo është bërë pjesë e Big Brother VIP Albania dhe ka spikatur për një karakter të butë dhe tolerancë të madhe.

 

Shpesh në media ajo u krahasua me Beniadën e BBV 1, por Jori, edhe pse shoqr me Beniadën, nuk ka asgjë të përbashkët me të, përveç një mungese fjalori të zhargonit Shqip.

 

Rasti i videon më poshtë të krijon të qeshura, me sinqeritetin që Jori pyet Kejsin “çfarë është pa lla”.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT