9.5 C
Tirana

VIDEO/ Përfundon “lufta”, Kiara përqafon Luizin, ja premtimi që i bëri këngëtari

VENDI

“Lufta” mes çiftit më të përfolur në shqipëri për momentin, Kiarës dhe Luzitit ka përfunduar mbrëmjen e sotme.

 

Ata i kanë dhënë fund debateve të tyre dhe janë pajtuar. Teksa ishin duke biseduar me njëri-tjetrin në oborr, ata sqaruan keqkuptimet me njëri-tjetrin.

 

E sigurisht e gjithë kjo bisedë do të mbyllej me një pëqafim nga ana e Kiarës dhe me një puthje. Ndërsa, Luizi i premtoi moderatores që nuk do të bëjë më veprimin që bëri ndaj saj për provën e javës së kaluar.

 

E gjithë krisja e tyre filloi si pasojë e një loje që vëllai i madh u dha banorëve të bënin, Vajzat do të duhet të injoronin djemtë, mirëpo Luizi bëri çmos që ato të humbnin.

 

Ai e bllokoi atë te lavamani për të fituar provën e javës duke bërë që në vijim të kishte debate të ashpra me njëri-tjetrin.

 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT