24.5 C
Tirana

VIDEO/ Nga Serbia në Sarandë jo vetëm për turizëm, momenti kur turistja vjedh bizhutë në dyqan

VENDI

Pronarët e një dyqani në Sarandë kanë denoncuar një rast vjedhje nga një shtetase serbe.

Siç shihet nga videoja, sapo shitësja kthen kurrizin, turistja merr prej tavolinës një unazë dhe e mban në duar.

Sipas pronarëve ky është një fenomen i rëndomtë që ndodh nga turistët një ditorë.

- Advertisement -

TE FUNDIT