17.5 C
Tirana

(Video) Kiara dhe Luizi kanë bërë marrëdhënie në ‘Big Brother? Dalin pamjet ku ai i tha: Do të…

VENDI

Kiara dhe Luizi janë shtrirë së bashku sërish mbrëmë vonë ndërsa janë mbuluar me jorgan dhe janë puthur e përqafuar.

 

Sigurisht Olta nuk i ka lënë pa ngac muar duke i pyetur se çfarë po bëjnë dhe të nalojnë pasi duhet të kenë mëshirë për të.

 

Edhe Luizi nuk e ka lënë situatën pa batuta ndërsa përkëdhelte dhe puthte Kiarën, le të themi më nxehtë se më parë.

 

“Po lub rifi koj qafën”, i kthehet Luizi, ndërsa i ka thënë dhe se ka një plan fantastik dhe për Dean.

 

Luizi dhe Kiara janë bërë shumë in timë me njëri tjetrin ndërsa i kanë lejuar dhe batutat pak pi kante mes tyre.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT