5.5 C
Tirana

Vendimin e Çiljetës për t`u mbuluar e komenton dhe Oriola Marashi

VENDI

Edhe më herët, Çiljeta kishte lajmëruar fansat se këtë muaj të Ramazanit do e respektonte në çdo detaj si një besimtare e devotshme. Ajo edhe është mbuluar dhe vazhdimisht ka postuar foto e video në profilin e saj në Instagram.

Në videon e postuar në Instagram, Çiljeta shkruan:

“Ne kete muaj te madherishem te Ramazanit ,une kam bere zgjedhjen e duhur duke u veshur nga @fafabyfadona per lutjet 🙏🏽 e mia ☝🏻❤️”

E ndërsa Oriola re ka komentuar duke e konsideruar bukuri të rrallë.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT