13.5 C
Tirana

Vdes youtuberi që sfidonte veten duke ngrënë sasi të mëdha ushqimi, videot e tij kishin miliona shikime

VENDI

Omar Palermo I njohur dhe si “Youtubo anche io”, “Youtube edhe unë” Një 42 vjeçar i cili ishte bërë I famshëm në youtube me sfidat e të ngrënit sasi të mëdha ushqimi.

 

Youtuberi kishte bërë miliona shikime për sfidat e tij duke ngrënë “40 kinder dhe një pulë” apo 1 kg tiramisu + gjysmë pule”

 

Kishte 50 mijë subscribe dhe videot e tij kishin arritur në 66 milionë shikime.

 

Burri kishte pak kohë që ishte tërhequr për shkak të fansave të tij.

 

Një mik i tha Corriere dela Sera se burri kishte vdekur i mbytur por tg com shkruan se ai kishte vdekur nga një atak kardiak.

 

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT