24.5 C
Tirana

U mundua ta tallte fansja për format e trupit/ Arbana Osmani i tregon vendin: Kur një vajzë…

VENDI

Arbana Osmani është nga ato personazhe publike që është shumë aktive në rrjete sociale. Herë pas here moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur” zhvillon bashkëbisedime me ndjekësit e saj në Instagram, e madje ka edhe nga ato raste kur i përgjigjet në komente kur poston në feed, siç ka ndodhur së fundmi.

 

Prezantuesja e njohur ka publikuar një foto e ulur në një karrige teksa kishte veshur një fustan të shkurtër ngjyrë pink. Mes shumë komenteve ra në sy i njërës ndjekëse e cila shkruante:“Bëj edhe pak fitness, pastaj dil ashtu e veshur se të ka dal celuliti”.

 

Arbana nuk ja ka kursyer përgjigjen dhe i ka mbyllur gojën duke i thënë:“Kur vjen një koment i tillë nga një vajzë merr vlerë krejt tjetër”.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT