9.5 C
Tirana

U kritikua për këngën e re, Ghetto Geasy reagon me një fjali të vetme

VENDI

Ghetto Geasy, Majk dhe Ermal Fejzullahu ditën e djeshme sollën projektin më të ri nuzikor, shkruan lajmi.net.Kënga e re u titullua “Para Para” dhe ishte e shumëpritur nga publiku mirëpo nuk u prit edhe aq mirë si mendohej.

 

Kënga e re u kritikua nga shumë fansa sepse u tingëllonte shumë përsëritëse dhe e dëgjuar më herët. Gjithashtu fansat u shprehën se ata ishin lodhur duke dëgjuar këngën e njejtë tash e disa vite nga artistë të ndryshëm. Sot duket se Ghetto Geasy ka vendosur të reagojë në rrjete sociale pash gjithë zhurmës së shkaktuar ditën e djeshme.

 

Ai ka publikuar disa foto, shkëputur nga xhirimet e videoklipit, krahas së cilave ka shkruar “Ai qe repovat edhe permbi tarabuka”, kështu duke dashur të nënkuptojë se ai e ka talentin dhe nuk ka rëndësi shumë me çfarë melodie e përshtat tekstin e tij.

 

 

 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT