31.5 C
Tirana

TRONDITEN THEMELET! ANA POSTON FOTON DUKE U PUTHUR ME ATDHEUN PER DITELINDJEN E TIJ: TE DUA…

VENDI

Diten e sotme vemendjen nga urimi i Sares per Atdheun sapo e hoqi Ana me postimin e saj. Ajo ka publikuar foton me Atdheun duke u puthur ne Perputhen e perbri shkruan:

 

”Qendro gjithmone ky njeri qe kam njohur me shpirtin e lire dhe buzeqeshja mos tu shterofte asnjehere nga fytyra. Te dua shume o mik shpirti”.

 

E pra kjo foto duke u puthur duket se do te beje serish lemsh rrjetin.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT