24.5 C
Tirana

Tre javë në intubim, humb 22 vjeçarja te Sanatoriumi

VENDI

Ka humbur jetën pas tre javësh në intubim 22 vjeçarja me Covid e cila para disa ditesh solli ne jete femijën e saj.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se Sidorela Koça, për shkak të gjendjes së saj shëndetësore ka lindur me operacion foshnjën e saj, në momentin që ajo ka qenë e intubuar.

Ndër të tjera mësohet se e reja nuk ja ka dalë në betejën e saj me Covid dhe ka ndërruar jetë në spitalin Covid 2.

- Advertisement -

TE FUNDIT