24.5 C
Tirana

Tom Doshi publikon sloganin e partisë së tij për zgjedhjet elektorale të 25 prillit

VENDI

Partia Socialdemokrate ka startuar zyrtarisht fushatën elektorale. Në faqen zyrtare të Tom Doshit në Facebook, kryetar i kësaj force politike në nivel kombëtar, është publikuar tashmë edhe slogani që do të udhëheqë fushatën elektorale të këtij subjekti politik në të gjitha qarqet ku ajo ka kandidatë.

“NA JEPNI BESIMIN
T’JU KTHEJMË SHPRESËN
Voto nr. 1
#VotoTomDoshi”, shkruhet në postimin e Tom Doshit në faqen e tij zyrtare në Facebook, ku bien në sy ngjyrat e kuqe dhe jeshile të përdorura. Duket se edhe kjo fushatë do të jetë e personalizuar, teksa kërkohet direkt të votohet nr. 1 që është PSD në listën e partive politike të miratuara nga KQZ dhe emri Tom Doshi.

 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT