9.5 C
Tirana

Tjetër largim i bujshëm/ Prej vitesh ikonë në këtë televizion, Bieta Sulo braktis Top Channel

VENDI

Bieta Sulo është moderatorja e pasditeve në “Top Channel” e cila prej vitesh shfaqet në emisionin “Ftes në 5” për publikun shqiptar.

Por duket se sezoni i ardhshëm do ta gjejë Bietën në një tjetër media.

Bieta në shtator do të largohet nga Top Channel për t’ju bashkuar bashkëshortit te saj Alban Dudushit ne Vizion Plus.

Rikujtojmë se Albani është larguar nga Top Channel pak kohë më parë dhe momentalisht është duke drejtuar “Spotlight” ne Vizion Plus.

Gjithesesi mbetet për t’u parë se cfarë do të ndodhë me Bietën.

- Advertisement -

TE FUNDIT