28.5 C
Tirana

“Tikun po e çojnë në burg”/ Artan Hoxha ironizon Metën dhe Berishën: Bëhunin të fortë, burgu është për burrat!

VENDI

Në një status ‘gjeagjëzë’ gazetari Artan Hoxha ironizon presidentin Meta dhe ish-kryeministrin Berisha, pasi ish-kryeprokurori Adriatik Llalla u dënua me dy vite burg.

 

“Burgu është për burra”, është mesazhi i gazetarit, ndërsa poston foton e Metës dhe Berishës.

 

Postimi

Natyre e qete….”Shefat”…
Marshalli: Kush asht?
Shkelqesia: Tiku Tiku..
Marshalli: Çfare thote?
Shkelqesia: Po e çojne ne burg!!!
Marshalli: Tiku, ndigjo mue, banu i forte, burgu asht per burrat….

- Advertisement -

TE FUNDIT