5.5 C
Tirana

‘Ti me mua nuk ke asgjë’, Getinjo i jep fund romancës me Vivien

VENDI

Getinjo dhe Vivien ishte dyshja e cila krijoi një afrimitet të madh në pak ditë qëndrimi në “Big Brother VIP Kosova”.

Mirëpo, së fundmi ata kanë pasur përplasje të forta e zënkat dhe debatet kanë filluar të shtohen mes tyre.

 

Krisja duket se është thelluar dhe ata kanë diskutuar ashpër në debatin e fundit, ku Getinjo i ka vënë kapak romancës me modelen.

‘Ti me mua më nuk ke asgjë!’, i ka thënë Getinjo duke i vënë kapak historisë me modelen.

- Advertisement -

TE FUNDIT