26.5 C
Tirana

“Ti je e para te Topi”/ Arbana Osmani reagon për largimin nga televizioni

VENDI

“Ditët e fundit në Top, e lodhur, por e lumtur”. Kaq ka mjaftuar dhe të gjithë menduan se u largua nga Top Channel.

Bëhet fjalë për moderatoren Arbana Osmani e cila me postimin e saj ka shkaktuar një mori reagimesh nga ndjekësit.

Njëri prejt tyre i shkruan moderatores se ajo është një nga figurat më të rëndësishme të televizionit dhe nuk duhet të ishte larguar.

Ndërkohë krahas këtij komenti ka reaguar vetë Arbana duke shkruar se do të rikthehej sërish në Top Channel.

Ajo çfarë kuptuam është se statusi ishte për mbarimin e sezonit dhe jo një largim përfundimtar i saj.

- Advertisement -

TE FUNDIT