3.5 C
Tirana

“T’i boj letrat e Suedisë”, Elvana Gjata merr propozimin më të bukur në skenë

VENDI

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të dashura të publikut publikut shqiptar. Prej 15 vitesh, ajo ka arritur të rrëmbejë shumë zemra me këngët e saj të cilat shëndrrohet në hite.

Elvana arrin gjithmonë që edhe koncertet t’i mbushë përplot me njerëz. Së fundi ajo ka mbajtur një koncert madhështor në Suedi.

 

Bukuroshja u kujdes që për pjesëmarrësit të krijojë një atmosferë të paparë dhe vëmendjen ia mori sidomos një fans i saj special, i cili i bëri një propozim unik.

 

Përmes një fotoje në telefonin e tij drejtuar nga këngëtarja, djali kishte shkruar: “T’i boj letrat e Suedisë”. Kjo ka shkaktuar të qeshura.

 

Videoja është shpërndarë në rrjetin social TikTok nga fansi i saj, ku në mbishkrim të videos kishte shkruar shkurtimisht fjalën “gruaja”.

 

Këngëtarja ishte shkrirë së qeshuri me dedikimin e fansit të saj dhe nuk e ka mbajtur të qeshurën në skenë, por edhe jashtë saj. Ka qenë vërtet një moment pikant. E meriton, në fund të fundit.

- Advertisement -

TE FUNDIT