24.5 C
Tirana

Teksa Sara e tradhtonte me Atdheun, Noizy tregon se çfarë …

VENDI

Atdheu dhe Sara morën vëmendjen e të gjithëve me postimet e bëra në Instagram.

Ata shfaqeshin bashkë si të ishin çift, madje konkurrentja i komentoi “Bashkë zíhemi, pa njëri-tjetrin nuk qëndrojmë dot”.

Kjo nuk është pritur aspak mirë nga Geliani, pasi vetëm pak ditë më parë Sara u deklarua për të.

Ai ka publikuar në Instastory një foto ku një vajzë shihet duke zgjedhur mes disa maskave.

“Cilën ‘fytyrë’ përdore sot?”, ka shkruar ai krahas fotos.

Në një postim tjetër ai i ka treguar Sarës derën, duke shkruar “Dil që këtu”. Në fund, si për ta mbyllur, Geliani e ka hequr konkurrenten nga rrjetet sociale.

https://www.photojoiner.net/image/LhqOqnSg

Mirëpo si e ka pritur Geliani këtë moment? Si e ka përjetuar? Na e zbùloi Noizy!

Geliani është kushëriri i reperit dhe ai është “arràtisur” për një fundjavë në bregdet, krah Noizyt dhe miqve të tyre.

Si duket “inàtin” Geliani po e nxjerr duke u stërvitur në boks, që është edhe pasíoni i tij.

- Advertisement -

TE FUNDIT