31.5 C
Tirana

Tea rikthehet në “Për’puthen” por s’i ndahet Beartit, rrëfen si e përjetoi ndarjen

VENDI

Tea Trifoni është rikthyer në Përputhen tani kur konkurrentët parë do të rikthehen për të sqaruar tema të pashlyera gjatë kohës që ishin në emision. Ajo dha disa detaje për jetën e saj jashtë programit dhe për ndarjen e saj me Beartin.

“Ka kaluar kohë dhe jam e qetë, do të gënjeja po të thoja që nuk vuajta, ka qenë një periudhë e keqe, u mblodhën të gjitha. Familja më ka ndenjur shumë afër i dua shumë dhe i falënderoj”, tha Tea.

 

A ka folur më me Beartin?“Nuk kemi folur është diçka që ka kaluar, single vazhdoj që të jem”, shpjegoi ajo. “Nuk pendohem që kanë ndodhur kështu sepse më kanë rritur shumë si person, më ka bërë të përballem me gjëra që se dija se si do të reagoja”, tha Tea.

- Advertisement -

TE FUNDIT