12.5 C
Tirana

“Të vetmen shoqe ke produksionin”- Luizi ia thotë ‘troç’ Oltës THERRITET URGJENT NE DHOMEN E KUQE!

VENDI

Mbrëmjen e djeshme, Olta nxori në nominim çiftin Luiz-Kiara dhe gazetarin Bledi Mane.

 

Zgjedhja e Oltës, duket se i ka ndezur më shumë debatet me Luizin, aq sa ky i fundit i është drejtuar aktores se nuk ka asnjë shoqe në BBV. Sipas Luizit, të gjithë e njohin se çfarë personi është Olta dhe askush nuk dëshiron të rrijë me të.

 

Mirëpo, teksa Luizi po e vazhdonte ende debatin me Oltën, ai është thirrur për të shkuar në dhomën e rrëfimit. Në këtë moment Luizi i drejtohet Oltës: “A po ke shokë

 

- Advertisement -

TE FUNDIT