9.5 C
Tirana

‘Të të kisha përballë…’/ Arian Çani i kërkon moderatores t’i mbyllë gojën aktorit: Të pushojë se nuk…

VENDI

Gazetari Arian Çani, dhe aktori Artan Imami janë përplasur teksa ishin të ftuar në studion e “Opinion”.

 

Në momentin që Çani po fliste, Imami e ndërpreu dhe kjo gjë nuk u prit mirë nga ana e gazetarit, i kërkoi gazetares Eni Vasili të pushonte Imamin

 

Pjesë nga biseda

Arian Çani: Mendoj se aty ka një interest ë madh financiar

Artan Imami: Jo, jo nuk është ashtu dhe unë mund t’jua argumentoj por vazhdoni Çani, pasi të përfundoni ju

Arian Çani: Ju lutem do i thoni Imamit të pushojë se nuk flas dot kshu

 

Artan Imami: Ahahahahhahaha

Arian Çani: Jo po mos qesh se nuk flas dot kështu

Artan Imami: Ahahahahah

 

Arian Çani: Ore s’jemi në studio ne dhe nuk funksionon kështu

Artan Imami: Do të doja të të kisha në studuio dhe të flisja përballë me ty

Arian Çani: Epo doja të shmagesha se s’dua të zihem me ty…

- Advertisement -

TE FUNDIT