10.5 C
Tirana

“Të kam gjet o ndryrësirë, familjes sime ti hash atë që nuk thuhet”, e ngacmojnë në Facebook, këngëtarja e njohur degjeneron autorin

VENDI

Këngëtarja e famshme shkodrane Rita Ndoci përmes një statusi në rrjetet sociale, ka nxjerrë zbuluar një person që e përndiqte në rrjetet sociale, duke i shkruar dhe me profile të rreme.

 

Ndoci shkruan se i njëjti përson merret me sulme personale ndaj saj dhe familjes, ndërsa shton se është krenare për origjinën e saj, dhe për arritjet që ka pasur në jetë.

 

Postimi i plotë i Ndocit:

Me ka shokuar nje profil fallco ne Facebook, i cili është i ndarë në dy a tre emra. Faleminderes teknologjise qe i lokalizon njerezit qe hokatojne dhe rrejne veten me profile fallco. Faleminderes Gjermani qe ma jep kete mundesi ne kohe reale.

 

Kaq te babezitur jane sa edhe menyren e te shkruarit e mbajne te njejten, edhe sikur te jesh analfabete e dallon qe tre profilet fallco dhe ai me emer e mbiemer, është i njejti person. Njerez te ndyre qe rrëshqasin ne gjerizin e vet. Më vjen keq se e njoh dhe kam respekt per të si njeri, kur shkruan ne profilin e vet, me emrin e vertete. Turp.

 

Zhgenjimin e kam të madh, mbasi i kthen sulmet ne personale, ne personale te pa qëna. Ndyresi te kam gjet kush je edhe me profil fallco. Familjes time, prejardhjes time ti o rracist i/e ndyre, ti hash ate që nuk thuhet. Une jam krenare që e kam baben me prejardhje prej Shoshi, dhe jam krenare për arritjet e mia, dhe te familjes time shkodrane, e gjermane.

- Advertisement -

TE FUNDIT