18.5 C
Tirana

“Të erdhi buzëqeshja ty?”/ Kiara sqarohet me Luizin

VENDI

Situata mes çiftit Kiara- Luiz duket se është qetësuar.

 

Ata kanë folur së bashku dhe janë sqaruar për debatin e ndodhur gjatë ditës së sotme.

 

Kiara shprehet se është akoma e mërzitur me sjelljen që Luizi bën.

 

Por pavarësisht kësaj, puthjet dhe përqafimet mes tyre nuk kanë munguar.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT