10.5 C
Tirana

Tashmë ka arritur majat, por çfarë fshihet pas historisë së suksesit të Luana Vjollcës?

VENDI

Luana Vjollca është padyshim një nga emrat më në zë të momentit, pas sukseseve të njëpasnjëshme që ka arritur. Ajo është një ndër figurat publike më të ndjekura në vendin tonë, teksa përpos rolit të moderatores ka korrur sukses edhe si autore dhe këngëtare. Por, si ia ka dalë Luana të jetë kaq e sukseshme dhe të prek majat?

 

Kjo është një pyetje që u bëhet shpesh njerëzve të arrirë, dhe sot Luana ka ndarë me ne “çelësin” e suksesit. Moderatorja ka postuar në Instastory një thënie shumë të famshme që thotë: “Në fund të fundit jeta ime është historia e përpjekjeve që kam bërë për të qëndruar me këmbë në Tokë, ndërsa mbaja sytë nga qielli.”

- Advertisement -

TE FUNDIT