17.5 C
Tirana

Spartak Ngjela: Kam qenë i ashpër, më zbuti kontakti me femrat…!

VENDI

Avokati Spartak Ngjel ka treguar detaje nga jeta e tij intime dhe private. I ftuar në “Dola te Ola” Ngjela tha se ai ka qenë një fëmijë i ashpër që nuk linte asnjë t’i afrohej, por teksa rritej u bë natyrë paksa më e butë, kjo falë edhe kontaktit të tij me femrat.

 

Sipas avokatit, mashkulli përjeton disa dashuri platonike para se të dojë vërtet një grua.

 

Ai vetë zbuloi se për herë të parë ka dashuruar në moshën 17-vjeçare. Avokati rrëfeu dhe një episod që i kishte ndodhur në vitin e 3-të në universitet me një nga vajzat më të bukura sipas tij, në atë kohë.

 

“Më mbeti në mendje përgjigja që mora prej saj.

 

“Më tërhoqe si magnet”, ishte komplimenti që kisha menduar për të, ndërsa përgjigja e saj ishte “Magneti nuk tërhiqet nga dërrasat”.

 

Nuk u dorëzua po shtova, “Dërrasa ka diku një gozhdë” dhe vajza nuk e mbajti dot gazin,”- tregoi avokati ndër të tjera.

- Advertisement -

TE FUNDIT