20.5 C
Tirana

Sonte nata e Kadrit, ja cilët banorë të “BBVA” po mbajnë agjërimin

VENDI

Këngëtarja shqiptare, Nita Latifi, është aktualisht e vetmja konkurrente nga Kosova në formatin e shumë shikuar Big Brother VIP Albania. Ajo ka qenë ndër të paktat banore të shtëpisë e cila nisi të agjëronte në muajin shenjtë të Ramazanit.

 

Mirëpo për shkaqe shëndetësore, ajo duket se është detyruar që ta ndërpresë agjërimin në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

 

Por sot ajo e ka kuptuar që është nata e madhe e Kadrit keshtu Nita po mban agjërim. Asaj i është bashkuar dhe Efi.

- Advertisement -

TE FUNDIT