12.5 C
Tirana

SKANDAL në Big Brother/ Pa prisni pak, na u duk neve, apo Kristi ofendoi me fjalë banale Oltën: Ik o…[VIDEO]

VENDI

Shpesh herë, gjërat që dëgjojmë merren në kuptim ndryshe. Kjo ndodh shumë shpesh brenda ‘Big Brother VIP Albania’, aty ku zëri i banorëve nuk dëgjohet mirë në mikrofon, pasi e largojnë nga vetja.

 

Rasti konkret: Teksa Kristi dhe Olta po bashkëbisedonin, një fjalë e djalit të Robert Aliajt, u duk në konotacion negativ, aq dhe fyes e ulës (Kështu komentohet në rrjetet sociale).

 

Njerëzit e kanë shkëputur këtë moment duke publikuar videon në ‘Tik Tok’. Në fund të videos dëgjohet Kristi që i thotë aktores ‘ik’, por fjala tjetër është interpretuar në dy versione. Ka persona të cilët besojnë se Kristi i thotë: Ik kurrë.

 

E të tjerë që mendojnë se ai e ofendoi me fjalën: Ik K****.

 

Biseda:
Kristi: Çfarë do të thuash me këtë?
Olta: Hajde se ta shpjegoj unë.
Kristi: Pse qesh ti me atë?
Olta: Ta tregoj unë ty.
Kristi: Ik ore k….

 

@andreaaaaaaa80

#andreaaaaaaa80 #qorribibes

♬ suono originale – andreaaaaaaa80 ✔

- Advertisement -

TE FUNDIT