24.5 C
Tirana

Sindi shòkon me deklaratëne tij: Atdheu u rikthye në ‘PërPuthen’ për të…

VENDI

Dy ditë më parë Atdheu u largua përfundimisht nga “Përputhen”, së bashku me Sarën.

Dyshja dolën bashkë si çift, për ta vazhduar njohjen edhe jashtë.

Në puntatën e sotme të “Përputhen” Sindi i ka habítur të gjithë me deklaratën e saj për ish-konkurrentin.

Sipas Sindit, Atdheu ishte rikthyer në program vetëm për hàkmarrje dhe për të nxjérrë fytyrën e vërtetë të personazheve në studio.

“Ishte diçka komplet e stisur për hàkmarrje dhe për t’u çjerrë maskën të gjithë personave që këtu mbase shfaqen ndryshe, mbulohen dhe víktimízohen pas situatave të ndryshme, gjë që është e vërtetë dhe dalin si víktíma para publikut.

Si rasti i Antonelës me Locon dhe Atdheun. Mendimi im është se ai u rikthye pikërisht për këtë gjë. Kthimi i tij ishte për t’i treguar publikut dhe të gjithë neve këtu se kush janë fytyrat e vërteta të disave. E tregoi duke bërë lojën e tij”, u shpreh ajo.

- Advertisement -

TE FUNDIT