-0.5 C
Tirana

Sindi qan me lot pasi Juli e shau keq nga familja/ Nëna ime u bë keq për spital, u sëmur nga ajo që tha Juli

VENDI

Emisioni “Për’puthen” nisi sot krejtësisht ndryshe. Sindi i kërkoi produksionit të diskutonte për një video ‘live’, në Instagram mes Julit dhe Alesandros. Sipas Sindit, Juli e ofendoi rëndë atë dhe familjen.

“Ka ndikuar shumë në familjen time. Është një sharje b anale në videon live, që ka pre kur familjen time. Kam parë dje familjen time, në situata që nuk i mendoja k urrë. Këtë video ma ka komunikuar kushëriri im. Mamaja akoma nuk e ka kaluar humbjen e gjyshit, pas kësaj u bë shumë keq, ka marrë qetësues shumë të fo rtë”.

Juli ndërkohë, e kundërshton: “Atë fjalë që thashë e thashë për telefonin, jo për ty”. “Kam duruar sharje, ofen dime dhe skena të rënda, por jo për familjen time. Mezi kam ardhur sot në Top Channel. Nuk arrij dot të qetësoj familjen time”, tregon Sindi. E përlotur, ajo heq mikrofonin dhe lë studion.

- Advertisement -

TE FUNDIT